Чемпіонат України в Академії зв’язку!

19-22 квітня 2018 року в спортивній залі Академії пройшов Чемпіонат України з настільного тенісу серед кадетів (15 років та молодше).
Учасники зібрались зі всієї країни – дівчата та юнаки з Херсону, Києва, Тернополю, Кропивницького, Рогатину, Львову, Луцька, Білої Церкви, Чернівців, Умані, Хмельницького, Запоріжжя, Ізмаїла і звісно Одеси. Всього 29 команд, а це більше 110 спортсменів.

Організаторами змагань виступили Федерація настільного тенісу України, Федерація Одеси та Одеської області з настільного тенісу та Клуб настільного тенісу «Розвиток». Допомагала в проведенні змагань Кафедра фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Під час змагань, відповідальні за профорієнтацію, провели знайомство спортсменів з Академією. Тенісисти та їх тренери відвідали Музей Академії та Лабораторію Кафедри ІБ та ПД, отримали інформаційні матеріали про спеціальності та умови навчання в Академії.

Вітаємо переможців та призерів Чемпіонату України та запрошуємо до Академії на навчання!

15  Чемпіонат України в Академії зв’язку! 1513  Чемпіонат України в Академії зв’язку! 1312  Чемпіонат України в Академії зв’язку! 1211  Чемпіонат України в Академії зв’язку! 11
2  Чемпіонат України в Академії зв’язку! 2 2
3  Чемпіонат України в Академії зв’язку! 3 1

8  Чемпіонат України в Академії зв’язку! 814  Чемпіонат України в Академії зв’язку! 149  Чемпіонат України в Академії зв’язку! 9