Чемпіонат області з Бойового гопака в  ОНАЗ ім. О. С. Попова

Чемпіонат області з Бойового гопака в ОНАЗ ім. О. С. Попова

22 та 23 лютого 2020 року в спортивній залі головного корпусу Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова відбувся ІV Відкритий чемпіонат Одеської області з Бойового гопака імені Миколи Руденка до дня Героїв Небесної сотні. Учасниками змагань (їх всього близько 120) стали представники Одещини, Миколаєва, Рівного, Хмельницького, Черкас, Кременчука, Кропивницького. Підтримали проведення змагань Асоціація учасників АТО Одещини, відділ цивільно-військового співробітництва ОК “Південь”, батальйон особливого призначення “Шторм”, Міжнародна федерація Бойового гопака та інші.
На урочистій церемонії від академії були присутні ректор Петро Воробієнко, проректор Олег Бондаренко та завідувач кафедри фізичного виховання Сергій Галюза. Також для всіх присутніх виступили студенти з групи підтримки під керівництвом викладача Дмитра Гордієнка.