22 травня 2018 року на території Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова пройшов захід метою якого було інформування студентів та працівників Академії про ВІЛ-інфекцію. Всі бажаючі мали змогу анонімно пройти безкоштовний експрес-тест на ВІЛ-інфекцію та ще декількох хвороб в мобільній лабораторії, яка була надана благодійним фондом «Карітас». Загалом, в мобільній лабораторії було перевірено близько 50 осіб.

Також волонтери благодійного фонду протягом травня провели три лекції з студентами Академії, які були розділені на: інформаційну – на якій студентам було розказано про цю хворобу, шляхи її передачі та засоби протидії. Інтерактивну – на якій студентам було запропоновано своїми силами розбити лекцію та розповісти все, що вони запам’ятали з попередньої лекції. І остання лекція – інтерв’ю. На зустріч зі студентами запросили людину яка є ВІЛ позитивною. Гість розповідав свою історію: як відбулося зараження, етапи лікування, відношення родичів та друзів і сучасний стан здоров’я . Слухачі мали можливість задати будь-яке питання на будь-яку тему. Зустріч пройшла в атмосфері довіри, зворотного зв’язку, діалогу і дискусії.

Студентська молодь зробила корисні висновки про безпеку свого життя, які їм знадобляться в майбутньому.

віл1 [object object] Благодійний фонд «Карітас» провів захід для студентів та працівників ОНАЗ ім. О. С. Попова про ВІЛ-інфекцію       1