Презентація посібника «Е-урядування та Е-демократія»

в ОНАЗ ім. О.С. Попова

5 травня 2018 року у приміщенні бібліотеки Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Фондом Східна Європа було урочисто презентовано 8 посібників для забезпечення освітнього процесу з питань підвищення кваліфікації державних службовців та навчання студентів у межах спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

2 [object object] Новини 2

Окремі частини навчального посібника «Е-урядування та Е-демократія» були розроблені фахівцями Академії – А.Г. Ложковським та Я.В. Гапановичем, до Меморандуму, укладеного між ОНАЗ ім. О.С. Попова та Фондом Східна Європа, у межах швейцарсько-української програми «Е-програмування», задля підзвітності та участі громади.

1 [object object] Новини 1

Висловлюємо подяку співавторам посібника, особливо доктору державного управління, професору А. І. Семенченку  та президентові Фонду Східна Європа В.Ляху за плідну співпрацю.

Академії надано доступ до бази даних Scopus

scopus [object object] Новини scopus

З 1-го листопада 2017 року відповідно до наказу МОН № 1286 від 19.09.2017 Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова надано доступ до бібліографічної і реферативної бази даних Scopus. Для того, щоб почати користуватися базою, необхідно перейти за цим посиланням: https://www.scopus.com

Доступ надається зі всіх мереж Академії, включно із мережами навчальних корпусів та гуртожитків, а також з WiFi зон головного навчального корпусу.

Екскурсія до 74-річчя визволення Одеси від фашистськихэкскурсия1 [object object] Новини                   1 загарбників та Дня памяті та примирення.

4 травня 2018 р. співробітником бібліотеки Т. С. Сокотухою було проведено виїзну екскурсію для студентів II курсу  ННІ  інфокомунікацій та програмної інженерії.

Детально

1 [object object] Новини 1 1

17 травня 2018 року в бібліотеці проводиться відкритий перегляд літератури, присвячений “Всесвітньому дню електрозв’язку та інформаційного суспільства”. Цей день став професійним святом всіх системних адміністраторів, програмістів, редакторів інтернет-видань, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, а також всіх тих, хто працює в сфері інформаційних технологій. На перегляді була представлена література по телекомунікаціям, інфокомунікаціям, інформаційним мережам і системам та інформаційному суспільству. Особлива увага була приділена науковим та учбовим розробкам вчених ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Зверніть увагу!

С 15 января 2014 года библиотеке Академии предоставлен полный бесплатный доступ к Polpred.com. Обзор средств массовой информации без каких-либо ограничений на скачивание до 15.10.2018 р. Polpred.com Обзор СМИ.

[object object] Новини 0 c5736 a969aa87 M

Архив важных публикаций. В рубрикаторе поиска: 53 отрасли / 600 источников / 9 федеральных округов РФ / 235 стран и территорий / главные материалы / статьи и интервью 12000 первых лиц. Ежедневно тысяча новостей, полный текст на русском языке. Миллионы сюжетов информагентств и деловой прессы за 15 лет.

Доступ к Polpred.com открыт со всех компьютеров сети академии.

dz1 [object object] Новини dz1Традиційно, кожного року 22 квітня вся планета святкує Міжнародний день Землі. Цей день вважається символічним оберігом нашого спільного дому, нашої планети. День Землі в Україні стали відзначати у 1992 році, як день захисту природного середовища та день заходів, щодо залучення населення до подолання екологічних проблем.

Вітаємо всіх із цим святом та закликаємо людей плекати нашу Землю та бути відповідальними, бо це земля наших дітей! Запрошуємо усіх бажаючих до загальної читальної зали відвідати відкритий перегляд літератури, організований до цього свята.