Всесвітній день радіо в ОНАЗ ім. О. С. Попова

13.02.2020 [object object] Новини 13

Всесвітній день радіо — свято, що відзначається щорічно 13 лютого з ініціативи Іспанії. 13.02.2020, на честь цієї події, співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О. С. Попова  влаштували відкритий перегляд літератури, присвячений Всесвітньому дню радіо. На перегляді представлено низку книжок та журналів, які розкривають тематику свята.

Детально

Година цікавих повідомлень «Віра без справ – мертва» – до 210-річчя від дня народження М. І. Пирогова

Пирогов [object object] Новини

Напередодні 210-річчя від дня народження видатного хірурга, анатома і педагога, доктора медицини, професора, члена-кореспондента Санкт-Петербурзької академії наук Пирогова Миколи Івановича, який створив перший атлас топографічної анатомії людини, заснував військовопольову хірургію, започаткував використання анестезії при оперативних втручаннях, було проведено годину цікавих повідомлень «Віра без справ – мертва».

Захід провела співробітник бібліотеки – бібліограф І категорії Саханенко О. В. Годину цікавих повідомлень відвідали студенти І курсу ІК, які із задоволенням прослухали доповідь про життєвий шлях видатного науковця.

Пулюй, портрет [object object] Новини

«Світ належить українцям» – до 175-річчя від д/нар. І. П. Пулюя (1845-1918), укр. фізика, електротехніка.

Серед українських науковців, які сягнули вершин європейської і світової науки, одне з почесних місць належить Іванові Пулюю.
Іван Пулюй – визначний фізик і електротехнік, винахідник і громадський діяч. Його дослідження стосуються електричних розрядів у газах, молекулярної фізики та електротехніки змінних струмів. Працював над питаннями особливостей катодних променів та променів, які пізніше дістали назву рентгенівських. Автор приблизно 50 наукових праць українською, німецькою та англійською мовами. Іван Пулюй був дійсним і почесним членом Наукового товариства імені Т. Шевченка, належав до когорти науковців світової слави, які формували світ двадцятого століття.

 

Пулюй [object object] Новини

З цього приводу в бібліотеці 3 лютого було проведено інформаційну годину та оформлено книжкову виставку «Світ належить українцям».

Герої Крут [object object] Новини

«Пам’яті тридцяти» – до Дня пам’яті героїв Крут

На Аскольдовій могилі
Поховали їх – 
Тридцять мучнів українців,
Славних, молодих…
(уривок з П. Тичина «Пам’яті тридцяти»)

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року. Це пам’ятна, однак трагічна для України подія – 5-годинний бій між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував від 400 до 800 вояків.

З нагоди цієї трагічної події співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова організували тематичну книжкову виставку.

22.01.20 [object object] Новини 22

ОНАЗ відзначає День Соборності України!

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

З нагоди відзначення цієї події співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова організували тематичну книжкову виставку.

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності. Це одне з найважливіших свят нашої країни, що символізує ідею єдності держави, патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення Українського народу.

Щиро бажаємо вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Tokarenko [object object] Новини Tokarenko

Вітаємо з призовим місцем Токаренко Жанну Володимирівну !

28 листопада 2019 року в спортивному залі ОНАЗ ім. О. С. Попова, під егідою Одеської обласної організаціїї профспілки працівників зв’язку України, відбулася Спартакіада серед працівників зв’язку України. Змагання проводилися серед чоловіків і жінок з шахів, шашок, настільного тенісу та дартсу. Активну участь у змаганнях взяли співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О. С. Попова.

Серед жінок, з дартсу, ІІІ місце посіла бібліотекар ІІ категорії Жанна Володимирівна Токаренко.

 

33_main [object object] Новини 33 main21 листопада 2019 року відзначаємо шосту річницю початку Євромайдану, який переріс у Революцію гідності. Кожна людина піклується про своє майбутнє, тому ми повинні завжди пам’ятати тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє. З нагоди Дня гідності та свободи, в бібліотеці ОНАЗ ім. О. С. Попова була представлена книжкова виставка, присвячена подіям 2014 року.

Детально

IMG_20191121_103829 [object object] Новини IMG 20191121 10382921 листопада 2019 року співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О. С. Попова провели відкритий перегляд літератури «Дивлячись у майбутнє – шануємо минуле», присвячений Всесвітньому дню телебаченняна якому відображено усі досягнення в галузі телекомунікацій, інформаційних технологій, телебачення і радіо.

Детально

IMG_20191009_111301 [object object] Новини IMG 20191009 111301

«Всесвітній день пошти. Від гінця до інтернету»

Шановні студенти та співробітники ОНАЗ ім. О.С. Попова

9 жовтня в системі ООН відзначається Всесвітній день пошти. Сучасна пошта – це праця в секторі логістики, електронної комерції, поштово-банківських послуг, каталожної торгівлі, прямої поштової розсилки.

Детально

 

IMG_20190920_110558 [object object] Новини IMG 20190920 110558

Зустріч із видатним зв’язківцем!

21.09.2019 у кімнаті наукових працівників ОНАЗ ім. О.С. Попова провідний бібліотекар Сокотуха Теодосія Семенівна організувала інтерв’ю з випускником академії (1968 р. випуску, заочне відділення) Г.Ф. Рибаковим, який служив у лавах військово-морських сил. Інтерв’ю взяв с.н.с, к.т.н. Пилявський В.В.

Детально

Котляревський [object object] Новини

«Вкраїнським словом розпочав співати…» – до 250-річчя від дня народження І.П. Котляревського (1769 – 1838)

09.09.2019 в читальній залі бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулася книжкова виставка, присвячена творчості І.П. Котляревського – українського письменника, поета, драматурга, засновника нової української літератури, громадського діяча.

Детально

Шановні студенти та співробітники ОНАЗ ім. О.С. Попова, запрошуємо Вас до загальної читальної зали на відкриту експозицію, присвячену Дню міста Одеси.

IMG_20190830_133853 [object object] Новини IMG 20190830 133853

 На експозиції представлені книги краєзнавчого, історичного змісту: Наталья Огренич «Твои имена, Одесса», Алексей Сурилов «Фельдмаршал Воронцов», Алексей Сурилов «Адмирал Де-Рибас», інформаційно-довідкова енциклопедія «Кто есть кто в Одесском регионе», літературно-художнє видання серії «Одесская библиотека» «Дерибасовская – Ришельевская» та ін., а також газетно-журнальні статті, вірші, ілюстрації.

Шановні викладачі та студенти ОНАЗ ім. О. С. Попова!
Вітаємо Вас з початком навчального року!
Запрошуємо відвідати відкритий перегляд літератури, присвячений Дню Знань – 2 вересня 2019 року, який буде проходити біля загальної читальної зали бібліотеки. На перегляді будуть представлені підручники, навчально-методичні посібники та монографії, написані викладачами ОНАЗ ім. О. С. Попова. Також Ви зможете ознайомитись з періодичними виданнями, які передплачує бібліотека в допомогу навчальному процесу.
01.09.19 [object object] Новини 01
Шановні першокурсники, запрошуємо Вас отримати комплект підручників і методичних посібників для навчання на 1-й семестр. До Ваших послуг – абонементи навчальної, методичної літератури, загальна читальна зала (Wi-Fi зона).
Пропонуємо скористатися пошуком літератури в електронному каталозі бібліотеки за адресою: lib.onat.edu.ua
Також для Вас працює віртуальна довідка: lib@onat.edu.ua, де Ви отримаєте відповіді на різні інформаційні запити.

Шановні студенти 2-х, 3-х, 4-х, 5-х курсів!

Для отримання в бібліотеці літератури на 2019-2020 н. р., Вам необхідно ліквідувати заборгованність за попередні курси.

Бажаємо успіхів!

IMG_20190821_132920 [object object] Новини IMG 20190821 132920

23 серпня український народ святкує День Державного Прапора України

23 серпня 2019 року, з метою виховання у студентів та співробітників поваги до державних символів України, утвердження національної свідомості та патріотизму, в ОНАЗ ім. О.С. Попова було презентовано тематичну виставку «Історія Державного Прапора України».

24.08.19 [object object] Новини 24

Одеська національна академія зв’язку вітає студентів, викладачів та співробітників! 

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Дня Незалежності України!

Щиро зичимо Вам родинного щастя, міцного здоров’я, суспільної злагоди й миру, звершення життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства.

Нехай мрія про світле майбутнє і розвиток нашої Батьківщини окриляє Вас на нові звершення в ім’я Незалежної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!

20190708_091016 [object object] Новини 20190708 091016

Річниця смерті українського дисидента, політв’язня та Героя України Левка Лук’яненка (1928-2018)

05.07.2019, в читальній залі бібліотеки ОНАЗ ім. О. С. Попова, було проведено захід та презентовано виставку, присвячену українському політичному та громадському діячеві, письменникові, радянському дисидентові, борцеві за незалежність України ХХ ст., співзасновникові УКРАЇНСЬКОЇ ГЕЛЬСИНСЬКОЇ ГРУПИ, народному депутатові України, Герою України, авторові «Акта проголошення незалежності України», лауреатові Національної премії ім. Тараса Шевченка 2016 року Лук’яненку Л.Г.

DSC06329 [object object] Новини DSC06329

16 травня 2019 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова співробітники бібліотеки організували виставку, присвячену Дню вишиванки. На виставці було презентовано зразки з різних регіонів України: жіночого та чоловічого одягу, рушників, серветок, гобеленів, наволочок, починаючи з 20-х рр. ХХ ст. та ін.

Детально

фото5 [object object] Новини     5

23.04.19 року у загальній читальній залі бібліотеки відбувся вечір–презентація нових надходжень «Україна у Другій світовій війні крізь призму істричної пам’яті: до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Детально

20190418_130619 [object object] Новини 20190418 130619

18 квітня 2019 року студенти І курсу ІК та ПІ разом із співробітниками бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова відвідали захід, присвячений 190-річчю від заснування Одеської національної наукової бібліотеки “Видатні постаті та події в історії ОННБ: Олександра Миколаївна Тюнєєва”.

Детально

10.04.19 [object object] Новини 1075-та річниця визволення Одеси від фашистських загарбників

10 квітня 1944 року в ході Одеської операції війська 3-го Українського фронту під командуванням генерала армії Р. Я. Малиновського та за сприяння Чорноморського флоту, під командуванням адмірала Ф. С. Октябрського звільнили наше місто від німецько-фашистських загарбників.

З цього приводу з 9 по 12 квітня 2019 року в загальній читальній залі бібліотеки організовано книжкову виставку “Пісня про подвиг». На виставці представлені видання, які відображують історичні події м. Одеси в роки Великої Вітчизняної війни.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати книжкову виставку.

 

День кафедри лінгвістичної підготовки

День каф. ЛП [object object] Новини

З 01  по 12 квітня 2019 року в читальній залі наукових працівників ОНАЗ ім. О. С. Попова проходить інформаційний захід «День кафедри лінгвістичної підготовки». Викладачі кафедри мають змогу ознайомитись з наявною фаховою навчальною літературою, фаховими періодичними виданнями, картотекою книгозабезпечення навчальних дисциплін кафедри та ін. Співробітники бібліотеки будуть надавати консультації з алгоритму пошуку літератури в електронному каталозі, Репозитарії ОНАЗ ім. О.С. Попова, з питань складання та оформлення заявок на навчальну літературу та періодичні видання за профілем кафедри. Будуть обговорені питання ефективності використання студентами навчальної літератури та електронних інформаційних ресурсів.

оголошення [object object] Новини

«Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії

21 березня 2019 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся захід присвячений Всесвітньому дню поезії, головною метою якого є долучити студентів, викладачів, співробітників академії з творчими нахилами відродити віршову культуру, розвинути творчу діяльність, а також розкрити таланти поетів-початківців. Захід провела завідувач бібліотеки О. Л. Грищенко.

Детально

«Моє життя – обірвана струна…»

Івасюк [object object] Новини70 років від дня народження Володимира Івасюка (1949-1979) –

українського поета і композитора

4 березня в бібліотеці було проведено літературно-музичний вечір, присвячений Володимирові Івасюку – лауреату Державної премії України ім. Т. Шевченка (1994, посмертно), Герою України (2009, посмертно).

Детально

«Жінка, яка винайшла кохання» – до 100-річчя від дня смерті В.В. Холодної

14.02.2019 в приміщенні бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся вечір пам’яті, присвячений 100-річчю від дня смерті В.В. Холодної (1893-1919), видатної української кіноакторки епохи німого кіно. Знімалася здебільшого у таких жанрах, як драма, мелодрама та короткометражне кіно під керівництвом режисерів: Євгена Бауера, Петра Чардиніна тощо.

biblio_vh1 [object object] Новини biblio vh1

Захід провела завідувач сектору бібліотеки О.В. Фурдуй.

biblio_dsv [object object] Новини biblio dsv

sobornist [object object] Новини sobornist

100 років Соборності України!

З 21 по 26 січня 2019 року в загальній читальній залі бібліотеки проходить тематична виставка «День соборності України: в єдності дій та соборності душ», присвячена 100-річчю з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки на Софійській площі в Києві.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку та поповнити свої знання щодо подій підписання Акту Соборності України.

den_kaf_up [object object] Новини den kaf upЗ 12 по 22 грудня 2018 року в читальній залі наукових працівників ОНАЗ ім. О. С. Попова проходить інформаційний захід «День кафедри економічної теорії та управління проектами». Викладачі кафедри мають змогу ознайомитись з наявною фаховою навчальною літературою, фаховими періодичними виданнями, статтями з періодичних видань, картотекою книгозабезпечення навчальних дисциплін кафедри та ін.

20181128_130058 [object object] Новини 20181128 130058Сріблястий шов Патона

28 листопада 2018 року в читальному залі бібілотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся вечір-лекція, присвячений 100-річчю від дня народження Бориса Євгеновича Патона, українського вченого у галузі електрозварювання, металургії і технології металів, професора, доктора технічних наук, президента Національної академії наук України, директора Інституту електрозварки ім. Є.О. Патона.

Детально

Вітаємо з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України!

16.11.18 [object object] Новини 16

16 листопада співробітниками бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова проводиться відкритий перегляд літератури, на якому відображено усі досягнення в галузі телекомунікацій, інформаційних технологій, телебачення і радіо, стрімкий зріст електронних засобів масової інформації та зв’язку. Адже без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії.

Академії надано доступ до електронних баз даних Scopus та Web of Science

scopus [object object] Новини scopus

 Відповідно до наказу МОН № 1213 від 06.11.2018 Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова надано доступ до бібліографічної і реферативної бази даних Scopus та до наукометричної, реферативної, міжнародної бази даних Web of Science. Нагадуємо: для того, щоб почати користуватися базою даних Scopus, необхідно перейти за посиланням: https://www.scopus.com. 

Доступ надається зі всіх мереж Академії, включно із мережами навчальних корпусів та гуртожитків, а також з WiFi зон головного навчального корпусу. 

Повний текст наказу за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/uploads/public/5be/42a/81a/5be42a81aed12931590211.pdf

Зюко чб [object object] Новини

22 жовтня 2018 року в кімнаті наукових працівників ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся захід, присвячений 100-річчю від дня народження відомого вченого в галузі електрозв’язку, віце-президента Академії зв’язку України, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри радіоприймальних пристроїв і теорії передачі сигналів (1965 -1989 рр.), автора багаточисельних робіт з питань завадостійкості та ефективності систем передачі інформації, засновника Одеської школи статистичної теорії зв’язку.

Детально

den_poshtu [object object] Новини den poshtu

Шановні студенти та співробітники ОНАЗ ім. О.С. Попова

9 жовтня в системі ООН відзначається Всесвітній день пошти. Сучасна пошта – це праця в секторі логістики, електронної комерції, поштово-банківських послуг, каталожної торгівлі, прямої поштової розсилки.

Бібліотека ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначила це свято відкритим переглядом літератури «Всесвітній день пошти. Від гінця до інтернету». На перегляді були представлені монографії, підручники, навчальні посібники, збірники законодавчих та нормативних документів сфери надання послуг поштового зв’язку, книги та журнальні статті по історії української пошти, сучасним напрямкам поштової справи, процесу реформування поштового зв’язку, розвитку гібридної пошти та інформаційних технологій.

Derevyanko [object object] Новини Derevyanko04 жовтня 2018 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся вечір пам’яті «Він жив правдою», присвячений 80-річчю від дня народження Бориса Федоровича Дерев’янка (1938-1997) – українського журналіста, публіциста, письменника, сценариста, головного редактора газети «Вечірня Одеса» (1973-1997).

Детально

Вітаємо [object object] Новини

Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотек за їх самовіддану працю, за те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями. З Всеукраїнським днем бібліотек вас! Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги!
До цього свята співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова підготували книжкову виставку в головній читальній залі Академії.

30.09.18 [object object] Новини 30

Шановні викладачі та студенти ОНАЗ ім. О. С. Попова!
Вітаємо Вас з початком навчального року!
Запрошуємо відвідати відкритий перегляд літератури, присвячений Дню Знань – 3 вересня 2018 року, який буде проходити біля загальної читальної зали бібліотеки. На перегляді будуть представлені підручники, навчально-методичні посібники та монографії, написані викладачами ОНАЗ ім. О. С. Попова. Також Ви зможете ознайомитись з періодичними виданнями, які передплачує бібліотека в допомогу навчальному процесу.
Шановні першокурсники, запрошуємо Вас отримати комплект підручників і методичних посібників для навчання на 1-й семестр. До Ваших послуг – абонементи навчальної, методичної літератури, загальна читальна зала (Wi-Fi зона).
Пропонуємо скористатися пошуком літератури в електронному каталозі бібліотеки за адресою: lib.onat.edu.ua
Також для Вас працює віртуальна довідка: lib@onat.edu.ua, де Ви отримаєте відповіді на різні інформаційні запити.

Шановні студенти 2-х, 3-х, 4-х, 5-х курсів!

Для отримання в бібліотеці літератури на 2018-2019 н. р., Вам необхідно ліквідувати заборгованність за попередні курси.

Бажаємо успіхів!
01.09.18 [object object] Новини 01

Висловлюємо подяку випускникам ОЕІЗ ім. О.С. Попова, 1961 року , факультету – ТТЗ, а саме: 

Балькіну Г.Ф., Кропив’янській Л.А., Усову І.С., Усовій В., Цвигуну А., Шнайдерману М.

за подарунок Музею ОНАЗ ім. О.С. Попова власних видань в електронному вигляді.

Перелік видань: “Системний анализ в инфокоммуникациях”, “Записки Русского Израильтянина”,  “Студенчество”, Крушение, или 45/52 (в 2-х частинах)”.

02.09 [object object] Новини 02

З Днем народження, любе місто!

Шановні студенти та співробітники ОНАЗ ім. О.С. Попова, запрошуємо Вас до загальної читальної зали на відкриту експозицію Одессу создают одесситы”, присвячену Дню міста Одеси. На експозиції представлені книги краєзнавчого, історичного змісту: Бачинська О.А. та ін. «Історія Одеси та Одещини», Александр де-Рибас «Старая Одесса: исторические очерки и воспоминания», А.Д. Атлас «Старая Одесса: ее друзья и недруги», Сушинский Б. «Одесса: история, написанная столетиями», а також газетно-журнальні статті, вірші, афоризми, ілюстрації.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку.      

 

24.08.18 [object object] Новини 24Україна суверенна: від витоків – до сьогодення!

День Незалежності України – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Шановні студенти та співробітники ОНАЗ ім. О.С. Попова, з 23 серпня по 04 вересня 2018 року в загальній читальній залі бібліотеки організовано тематичну виставку, присвячену 27-й річниці незалежності України.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку.

Презентація посібника «Е-урядування та Е-демократія» в ОНАЗ ім. О.С. Попова

5 травня 2018 року у приміщенні бібліотеки Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Фондом Східна Європа було урочисто презентовано 8 посібників для забезпечення освітнього процесу з питань підвищення кваліфікації державних службовців та навчання студентів у межах спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

2 [object object] Новини 2

Окремі частини навчального посібника «Е-урядування та Е-демократія» були розроблені фахівцями Академії – А.Г. Ложковським та Я.В. Гапановичем, до Меморандуму, укладеного між ОНАЗ ім. О.С. Попова та Фондом Східна Європа, у межах швейцарсько-української програми «Е-програмування», задля підзвітності та участі громади.

1 [object object] Новини 1

Висловлюємо подяку співавторам посібника, особливо доктору державного управління, професору А. І. Семенченку  та президентові Фонду Східна Європа В.Ляху за плідну співпрацю.

Перехід до електронної версії навчального посібника.

Екскурсія до 74-річчя визволення Одеси від фашистськихэкскурсия1 [object object] Новини          1 загарбників та Дня памяті та примирення.  

4 травня 2018 р. співробітником бібліотеки Т. С. Сокотухою було проведено виїзну екскурсію для студентів II курсу  ННІ  інфокомунікацій та програмної інженерії.

Детально

1 [object object] Новини 1 1

17 травня 2018 року в бібліотеці проводиться відкритий перегляд літератури, присвячений “Всесвітньому дню електрозв’язку та інформаційного суспільства”. Цей день став професійним святом всіх системних адміністраторів, програмістів, редакторів інтернет-видань, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, а також всіх тих, хто працює в сфері інформаційних технологій. На перегляді була представлена література по телекомунікаціям, інфокомунікаціям, інформаційним мережам і системам та інформаційному суспільству. Особлива увага була приділена науковим та учбовим розробкам вчених ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Зверніть увагу!

С 15 января 2014 года библиотеке Академии предоставлен полный бесплатный доступ к Polpred.com. Обзор средств массовой информации без каких-либо ограничений на скачивание до 15.10.2018 р. Polpred.com Обзор СМИ.

[object object] Новини 0 c5736 a969aa87 M

Архив важных публикаций. В рубрикаторе поиска: 53 отрасли / 600 источников / 9 федеральных округов РФ / 235 стран и территорий / главные материалы / статьи и интервью 12000 первых лиц. Ежедневно тысяча новостей, полный текст на русском языке. Миллионы сюжетов информагентств и деловой прессы за 15 лет.

Доступ к Polpred.com открыт со всех компьютеров сети академии.

dz1 [object object] Новини dz1Традиційно, кожного року 22 квітня вся планета святкує Міжнародний день Землі. Цей день вважається символічним оберігом нашого спільного дому, нашої планети. День Землі в Україні стали відзначати у 1992 році, як день захисту природного середовища та день заходів, щодо залучення населення до подолання екологічних проблем.

Вітаємо всіх із цим святом та закликаємо людей плекати нашу Землю та бути відповідальними, бо це земля наших дітей! Запрошуємо усіх бажаючих до загальної читальної зали відвідати відкритий перегляд літератури, організований до цього свята.