Академії надано доступ до електронних баз даних Scopus та Web of Science

scopus [object object] Новини scopus

 Відповідно до наказу МОН № 1213 від 06.11.2018 Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова надано доступ до бібліографічної і реферативної бази даних Scopus та до наукометричної, реферативної, міжнародної бази даних Web of Science. Нагадуємо: для того, щоб почати користуватися базою даних Scopus, необхідно перейти за посиланням: https://www.scopus.com. 

Доступ надається зі всіх мереж Академії, включно із мережами навчальних корпусів та гуртожитків, а також з WiFi зон головного навчального корпусу. 

Повний текст наказу за посиланням: https://mon.gov.ua/storage/app/uploads/public/5be/42a/81a/5be42a81aed12931590211.pdf

Зюко чб [object object] Новини

22 жовтня 2018 року в кімнаті наукових працівників ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся захід, присвячений 100-річчю від дня народження відомого вченого в галузі електрозв’язку, віце-президента Академії зв’язку України, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри радіоприймальних пристроїв і теорії передачі сигналів (1965 -1989 рр.), автора багаточисельних робіт з питань завадостійкості та ефективності систем передачі інформації, засновника Одеської школи статистичної теорії зв’язку.

Детально

den_poshtu [object object] Новини den poshtu

Шановні студенти та співробітники ОНАЗ ім. О.С. Попова

9 жовтня в системі ООН відзначається Всесвітній день пошти. Сучасна пошта – це праця в секторі логістики, електронної комерції, поштово-банківських послуг, каталожної торгівлі, прямої поштової розсилки.

Бібліотека ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначила це свято відкритим переглядом літератури «Всесвітній день пошти. Від гінця до інтернету». На перегляді були представлені монографії, підручники, навчальні посібники, збірники законодавчих та нормативних документів сфери надання послуг поштового зв’язку, книги та журнальні статті по історії української пошти, сучасним напрямкам поштової справи, процесу реформування поштового зв’язку, розвитку гібридної пошти та інформаційних технологій.

Derevyanko [object object] Новини Derevyanko04 жовтня 2018 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся вечір пам’яті «Він жив правдою», присвячений 80-річчю від дня народження Бориса Федоровича Дерев’янка (1938-1997) – українського журналіста, публіциста, письменника, сценариста, головного редактора газети «Вечірня Одеса» (1973-1997).

Детально

Вітаємо [object object] Новини

Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотек за їх самовіддану працю, за те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями. З Всеукраїнським днем бібліотек вас! Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги!
До цього свята співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова підготували книжкову виставку в головній читальній залі Академії.

30.09.18 [object object] Новини 30

Шановні викладачі та студенти ОНАЗ ім. О. С. Попова!
Вітаємо Вас з початком навчального року!
Запрошуємо відвідати відкритий перегляд літератури, присвячений Дню Знань – 3 вересня 2018 року, який буде проходити біля загальної читальної зали бібліотеки. На перегляді будуть представлені підручники, навчально-методичні посібники та монографії, написані викладачами ОНАЗ ім. О. С. Попова. Також Ви зможете ознайомитись з періодичними виданнями, які передплачує бібліотека в допомогу навчальному процесу.
Шановні першокурсники, запрошуємо Вас отримати комплект підручників і методичних посібників для навчання на 1-й семестр. До Ваших послуг – абонементи навчальної, методичної літератури, загальна читальна зала (Wi-Fi зона).
Пропонуємо скористатися пошуком літератури в електронному каталозі бібліотеки за адресою: lib.onat.edu.ua
Також для Вас працює віртуальна довідка: lib@onat.edu.ua, де Ви отримаєте відповіді на різні інформаційні запити.

Шановні студенти 2-х, 3-х, 4-х, 5-х курсів!

Для отримання в бібліотеці літератури на 2018-2019 н. р., Вам необхідно ліквідувати заборгованність за попередні курси.

Бажаємо успіхів!
01.09.18 [object object] Новини 01

Висловлюємо подяку випускникам ОЕІЗ ім. О.С. Попова, 1961 року , факультету – ТТЗ, а саме: 

Балькіну Г.Ф., Кропив’янській Л.А., Усову І.С., Усовій В., Цвигуну А., Шнайдерману М.

за подарунок Музею ОНАЗ ім. О.С. Попова власних видань в електронному вигляді.

Перелік видань: “Системний анализ в инфокоммуникациях”, “Записки Русского Израильтянина”,  “Студенчество”, Крушение, или 45/52 (в 2-х частинах)”.

02.09 [object object] Новини 02

З Днем народження, любе місто!

Шановні студенти та співробітники ОНАЗ ім. О.С. Попова, запрошуємо Вас до загальної читальної зали на відкриту експозицію Одессу создают одесситы”, присвячену Дню міста Одеси. На експозиції представлені книги краєзнавчого, історичного змісту: Бачинська О.А. та ін. «Історія Одеси та Одещини», Александр де-Рибас «Старая Одесса: исторические очерки и воспоминания», А.Д. Атлас «Старая Одесса: ее друзья и недруги», Сушинский Б. «Одесса: история, написанная столетиями», а також газетно-журнальні статті, вірші, афоризми, ілюстрації.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку.      

 

24.08.18 [object object] Новини 24Україна суверенна: від витоків – до сьогодення!

День Незалежності України – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Шановні студенти та співробітники ОНАЗ ім. О.С. Попова, з 23 серпня по 04 вересня 2018 року в загальній читальній залі бібліотеки організовано тематичну виставку, присвячену 27-й річниці незалежності України.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку.

Презентація посібника «Е-урядування та Е-демократія» в ОНАЗ ім. О.С. Попова

5 травня 2018 року у приміщенні бібліотеки Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Фондом Східна Європа було урочисто презентовано 8 посібників для забезпечення освітнього процесу з питань підвищення кваліфікації державних службовців та навчання студентів у межах спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

2 [object object] Новини 2

Окремі частини навчального посібника «Е-урядування та Е-демократія» були розроблені фахівцями Академії – А.Г. Ложковським та Я.В. Гапановичем, до Меморандуму, укладеного між ОНАЗ ім. О.С. Попова та Фондом Східна Європа, у межах швейцарсько-української програми «Е-програмування», задля підзвітності та участі громади.

1 [object object] Новини 1

Висловлюємо подяку співавторам посібника, особливо доктору державного управління, професору А. І. Семенченку  та президентові Фонду Східна Європа В.Ляху за плідну співпрацю.

Перехід до електронної версії навчального посібника.

Екскурсія до 74-річчя визволення Одеси від фашистськихэкскурсия1 [object object] Новини                   1 загарбників та Дня памяті та примирення.  

4 травня 2018 р. співробітником бібліотеки Т. С. Сокотухою було проведено виїзну екскурсію для студентів II курсу  ННІ  інфокомунікацій та програмної інженерії.

Детально

1 [object object] Новини 1 1

17 травня 2018 року в бібліотеці проводиться відкритий перегляд літератури, присвячений “Всесвітньому дню електрозв’язку та інформаційного суспільства”. Цей день став професійним святом всіх системних адміністраторів, програмістів, редакторів інтернет-видань, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, а також всіх тих, хто працює в сфері інформаційних технологій. На перегляді була представлена література по телекомунікаціям, інфокомунікаціям, інформаційним мережам і системам та інформаційному суспільству. Особлива увага була приділена науковим та учбовим розробкам вчених ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Зверніть увагу!

С 15 января 2014 года библиотеке Академии предоставлен полный бесплатный доступ к Polpred.com. Обзор средств массовой информации без каких-либо ограничений на скачивание до 15.10.2018 р. Polpred.com Обзор СМИ.

[object object] Новини 0 c5736 a969aa87 M

Архив важных публикаций. В рубрикаторе поиска: 53 отрасли / 600 источников / 9 федеральных округов РФ / 235 стран и территорий / главные материалы / статьи и интервью 12000 первых лиц. Ежедневно тысяча новостей, полный текст на русском языке. Миллионы сюжетов информагентств и деловой прессы за 15 лет.

Доступ к Polpred.com открыт со всех компьютеров сети академии.

dz1 [object object] Новини dz1Традиційно, кожного року 22 квітня вся планета святкує Міжнародний день Землі. Цей день вважається символічним оберігом нашого спільного дому, нашої планети. День Землі в Україні стали відзначати у 1992 році, як день захисту природного середовища та день заходів, щодо залучення населення до подолання екологічних проблем.

Вітаємо всіх із цим святом та закликаємо людей плекати нашу Землю та бути відповідальними, бо це земля наших дітей! Запрошуємо усіх бажаючих до загальної читальної зали відвідати відкритий перегляд літератури, організований до цього свята.