Для Вас працює “Віртуальна довідкова служба”, яка дозволяє обслуговувати читачів віддалено. На запитання  відповідають фахівці інформаційно-бібліографічного відділу, які виконують бібліографічні довідки (адресні, тематичні, уточнюючі, фактографічні), присвоюють індекси УДК і ББК та надають користувачам інформацію про наявність документа у фондах бібліотеки. Обслуговуються всі користувачі, що звернулися до “Віртуальної довідкової служби”, незалежно від того, чи є вони читачами бібліотеки ОНАЗ ім. О.С.Попова.

Відправляйте запит на електронну адресу бібліотеки lib@onat.edu.ua і ми гарантуємо  оперативну, грамотну, лаконічну відповідь на адресу Вашої електронної пошти. Для присвоєння індексів УДК і ББК надсилайте заповнену ⇓ Форму запиту.

Усі довідки виконуються протягом 1 доби. Запити, що надійшли у суботу та неділю (а також святкові дні), виконуються у понеділок (або перший робочий день після свят).

ІНСТРУКЦІЇ

0_d842c_e5a98ace_orig [object object] Інформація для читачів 0 d842c e5a98ace orig

Правила запису до бібліотеки

Для запису до бібліотеки необхідно подати студентський (аспірантський квиток або службове посвідчення, які дійсні в поточному році), користувачі інших навчальних закладів подають посвідчення або паспорт.

На підставі поданих документів заповнюється читацький формуляр.

Перед записом в бібліотеку користувач повинен ознайомитись з правилами користування бібліотекою і підтвердити своє зобов’язання їх неодмінного виконання підписом у формулярі.

Правила користування бібліотекою

0_d842d_c8c561f1_orig [object object] Інформація для читачів 0 d842d c8c561f1 orig

Інструкція заміни книг, втрачених користувачами

0_d842b_46f6752f_orig [object object] Інформація для читачів 0 d842b 46f6752f orig