«Безпечний світ Інтернету» для дошкільнят від ОНАЗ ім. О.С. Попова!

9 лютого 2016 року Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова (ОНАЗ ім. О.С. Попова) Міністерства освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки Одеської міської ради за підтримки Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) організували міні-виставу для учнів дошкільних навчальних закладів «Безпечний світ Інтернету».

Міні-виставу підготували студенти ОНАЗ ім. А.С. Попова на основі «Мультимедійного навчального дистанційного курсу безпечного користування ресурсами мережі Інтернет» (https://onlinesafety.info), розробленого спільно з Міжнародним союзом електрозв’язку в рамках реалізації регіональної ініціативи по Створенню центру захисту дитини в онлайновому середовищі.

DSC_6838  «Безпечний світ Інтернету» для дошкільнят від ОНАЗ ім. О.С. Попова! DSC 6838 300x200DSC_6838  «Безпечний світ Інтернету» для дошкільнят від ОНАЗ ім. О.С. Попова! DSC 6838 300x200

У цікавій, ігровій формі казкові персонажі: Незнайка, Пеппі «Довга панчоха» та професор Гуглівський розповіли дошкільнятам про основні правила поведінки в мережі Інтернет і ті небезпеки, які їх можуть там підстерігати. По закінченню міні-вистави кожна дитина отримав сертифікат Міжнародного союзу електрозв’язку про проходження навчального курсу (рівень «Базовий» – для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку), а також DVD-диск з офлайн-версією курсу.

DSC_6890  «Безпечний світ Інтернету» для дошкільнят від ОНАЗ ім. О.С. Попова! DSC 6890 300x200DSC_6870  «Безпечний світ Інтернету» для дошкільнят від ОНАЗ ім. О.С. Попова! DSC 6870 300x200   DSC_6844  «Безпечний світ Інтернету» для дошкільнят від ОНАЗ ім. О.С. Попова! DSC 6844 300x200