Шановні пані та панове! 

 

На відстані 55-ти кілометрів від міста-героя Одеси, в 27-ми кілометрах від старовинного міста Білгород-Дністровський на мальовничому березі Чорного моря в Лиманському курортному  районі с.м.т. Затока (географічно с. Кароліно-Бугаз), розташована база відпочинку  «Електрон» яка належить Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова.

М’який помірний клімат, ласкаве сонце, тепле море, оксамитові пляжі, поєднання степового і морського повітря- сприяють зміцненню здоров’я і чудовому відпочинку.

Територія бази має свою автостоянку, що охороняється, і свій пляж. Відпочиваючим надається можливість користуватися мангалом, вентилятором та іншим наявним споряддям. Є можливість установки палаток (вартість 40 грн. на добу).

Зручне місцерозташування, близькість транспортних вузлів допоможе Вам з легкістю приїхати на базу відпочинку «ЕЛЕКТРОН».

С.м.т. Затока – екологічно чистий регіон України, з неповторною природою, а Білгород-Дністровська фортеця – одне з 7-ми чудес України, створених руками людини в XVII ст. н.е., і що збереглося до сьогодні.

До ваших послуг – дво-, тримісні  номери в дерев’яних будиночках на самому березі моря (близько 200-т м. до моря), що створює особливо сприятливі умови для відпочинку з травня по вересень місяць.

Ціни на проживання з 01.05.2019 р.:

1. Номери економ – класу (чол. / день – проживання) – від 130 грн. в залежності від номеру.

2. Номери стандарт – класу (2 кімнати, умивальник, душ, туалет, кондиціонер, холодильник) – від 1000 гривень (поселення до 4-х чоловік).

Вартість проживання на наступні місяці уточнюйте за вказаними нижче телефонами.

Ми будемо раді будь-якому виду співпраці, зокрема, укладанню тривалих договорів на розміщення відпочиваючих.

Телефонуйте і пишіть нам:

Директор бази відпочинку – Лазукін Валерій Олександрович

моб.тел. (067)162-21-03, 093-9-600-300
Електронна адреса: valerilazukin@gmail.com

Адміністратор:
097-317-02-99

Телефон бази:
099-327-25-49

Адреса бази:
Одеська область Білгород-Дністровський район
смт. Затока, Лиманський курортний район
база відпочинку «Електрон»
(зупинка електрички станція «Кароліно Бугаз»)

Маршрутний автобус № 601 від а/с «Привоз.