Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Кібербезпека» за магістерським рівнем

22 січня 2019 р. в ННІ «Радіо, телебачення та інформаційної безпеки» ОНАЗ ім. О.С. Попова почала роботу експертна комісія МОН, яка проводить акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Кібербезпека» спеціальності 125 Кібербезпека за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Члени експертної комісії:

Оксіюк Олександр Глібович (голова комісії), завідувач кафедри кібербезпеки та захисту інформації Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор.

Кузнецов Олександр Олександрович, професор кафедри безпеки інформаційних систем і технологій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктор технічних наук, професор.

Ректор ОНАЗ ім. О.С. Попова проф. Воробієнко Петро Петрович побажав комісії успішної роботи.

Комісія перевірила документацію на кафедрах, ознайомилась з матеріальною-технічною  базою, була присутня на захисті випускових робіт магістрами спеціальності 125 Кібербезпека, провела контроль знань студентів-випускників.

Висновки експертної комісії знаходяться за посиланням:

⇒ ОПП – 125. Кібербезпека – магістерський рівень