ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

 

В Навчально-науковому інституті інфокомунікацій та програмної інженерії починаючи з 2013 року реалізується довгострокова програма «Подвійні дипломи» для студентів, які Anhalt-University-of-Applied-Sciences-300x200  Подвійний диплом (Німеччина) Anhalt University of Applied Sciences 300x200здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та магістра, яка діє між Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова та Anhalt University of Applied Sciences (Кетен, Німеччина).

Бакалаврська программа «Подвійний диплом» реалізується для студентів спеціальності 172. Телекомунікації та радіотехніка, навчання проводиться тільки німецькою. Студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова після 2,5 років навчання мають можливість поїхати навчатися в Anhalt University of Applied Sciences (Кетен, Німеччина) для отримання диплому бакалавра. Узгодження навчальних програм дозволяє студентам отримати 2 дипломи одночасно:

  • диплом бакалавра Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова;
  • диплом бакалавра європейського університету прикладних наук Анахальт (Anhalt University of Applied Sciences).

Магістерська програма «Подвійний диплом» реалізується для студентів спеціальності 172. Телекомунікації та радіотехніка, спеціалізацій «Комп’ютерні мережи та Інтернет», «Технології та засоби телекомунікацій» та «Телекомунікаційні системи та мережі» за освітньо-науковою програмою з терміном навчання 2 роки. Навчання в магістратурі здійснюється тільки англійською. Перший семестр навчання в магістратурі (півроку з жовтня по березень) студенти проводять в Anhalt University of Applied Sciences (Кетен, Німеччина), другий семестр – навчаються в ОНАЗ ім. О.С. Попова, а на шостому курсі написання магістерської роботи можуть виконувати як в Одесі, та і в Німеччині. Узгодження навчальних програм дозволяє студентам отримати 2 дипломи одночасно:

  • диплом магістра Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова;
  • диплом магістра європейського університету прикладних наук Анахальт (Anhalt University of Applied Sciences).