У студентів нашої Академії є унікальна можливість отримати другу вищу освіту паралельно з першою!

Студенти Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова починаючи з 3-го курсу можуть паралельно навчатися за двома напрямами (рівня бакалавр) або двома спеціальностями (рівня спеціаліст або магістр) і, в результаті, отримати 2 рівнозначних державних диплома про вищу освіту.
Перша освіта студент отримує, навчаючись за звичайною програмою денної форми. Другу паралельну освіту – відвідуючи заняття в другій половині дня чотири рази в тиждень або за індивідуальним графіком студента, погоджено з першою освітою.
Важливо, що для початку отримання другої освіти не потрібно чекати отримання диплома за першою освітою – Ви економите час! Початок навчання відразу з 3-го курсу організовується за рахунок перезачитування дисциплін гуманітарно-соціального та природничого циклів, зданих при навчанні за першої основної освітньої програми, а також скорочення годин аудиторної роботи і збільшення самостійної.
Найбільшою популярністю у нас користується друга паралельна освіту за напрямами

• «Економіка підприємства»,
  • «Менеджмент»,

а також відповідними спеціальностями

• «Економіка підприємства»,
  • «Менеджмент організацій і адміністрування»,
  • «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Паралельна освіта, як і будь-друге освіта, надається на контрактній основі, при цьому наші ціни цілком доступні.