Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

Покликання – викладач

 29 серпня 2002 р. ректору Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова професору Петру ВОРОБІЄНКУ виповнюється 60 років.

Петро Петрович пройшов шлях від студента Одеського електротехнічного інституту зв’язку до ректора академії. У колективі вузу працює з 1965 р., спочатку асистентом, після закінчення аспірантури й захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук - старшим викладачем, доцентом, з 1978 р. – завідувачем кафедри теорії електричних ланцюгів. У 1980 р. П. Воробієнку присвоєно звання професора.

Під його керівництвом проводяться роботи з оптимізації телекомунікаційних мереж та автоматизації їх проектування, розвитку теорії вибору і прийняття рішень, побудови моделей взаємодії відкритих систем. Ділиться досвідом з аспірантами: підготував чотирьох кандидатів технічних наук. П. Воробієнко - автор 125 наукових і методичних робіт.

Один із провідних спеціалістів галузі зв’язку, Петро Петрович зробив великий вклад у розробку і впровадження нових технологій навчання, в тому числі - дистанційного. Він є одним з головних виконавців міжнародного проекту створення системи дистанційного навчання галузі зв’язку для країн СНД. Багато уваги П. Воробієнко приділяє кадровій і політиці ОНАЗ, добору професорсько-викладацького складу, залученню талановитих студентів і випускників до роботи в академії.

Колектив Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова поздоровляє шановного Петра Петровича Воробієнка зі славним ювілеєм і бажає міцного здоров’я, великого щастя і творчих успіхів у його нелегкій праці.