Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

«Ректорські збори»

22-23 квітня 2008 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбудеться установче засідання Міжнародної постійно діючої конференції ректорів телекомунікаційних вищих навчальних закладів за участю представників МСЕ та Адміністрації зв’язку України.

Головною метою установчого засідання є конкретизація та узгодження пріоритетних напрямів діяльності та зміцнення співпраці між МСЕ та ВНЗ, а також розробка Декларації конференції.

Перші консультативні збори з питань співпраці між вищими навчальними закладами та Сектором стандартизації МСЕ-Т (який став ініціатором зборів) відбулися в Женеві 18-19 січня 2007 року. До участі в заході було залучено 40 представників ВНЗ та інших організацій з 20 країн світу.

Враховуючи значний внесок навчальних закладів у створення сучасних ІКТ, МСЕ-Т ініціював обговорення таких питань, як реалізація шляхів продуктивної співпраці між МСЕ та академічними і науковими спілками та активізація участі вищих навчальних закладів у діяльності МСЕ , зокрема у сфері стандартизації. Актуальність, перспективність та конструктивність нової ініціативи щодо співпраці Сектора стандартизації МСЕ-Т із провідними науковими та освітніми установами беззаперечні. Тому, зважаючи на важливість структурних питань, що виникають у результаті спільної діяльності, постає необхідність створення Міжнародної постійно діючої конференції. При цьому потрібна підтримка вищих навчальних закладів, які спеціалізуються на підготовці фахівців телекомунікаційної галузі.

ОНАЗ ім. О.С. Попова звертається до керівників ВНЗ з ініціативою започаткувати Міжнародну постійно діючу конференцію ректорів. Передбачається, що цей захід відбуватиметься щорічно почергово в одному з вищих навчальних закладів, на який покладатимуться обов’язки щодо організації цієї конференції. У процесі нарад та консультацій керівники ВНЗ спільно з представниками МСЕ будуть вирішувати коло актуальних проблем, а також узгоджувати стратегічні напрями співпраці та координувати шляхи вирішення фахових завдань.

Перше установче засідання відбудеться у квітні в Одесі. Усім, хто бажає взяти участь у спеціалізованому обговоренні питань конструктивної співпраці МСЕ-Т і ВНЗ, треба надіслати письмове підтвердження про участь у конференції до 1 березня 2008 року на адресу: Ганчеву О. І.,

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова,

вул. Ковальська, 1, м. Одеса,

65029

Факс 8(048) 723-62-69

Е-mail: аlехаnder_ganchev@уаhоо.соm