Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

«Говорить і показує Україна»

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова і компанія «ТехЕкспо» уклали договір про співпрацю у рамках двох програм: Комплексної програми науково практичних заходів з підготовки телевізійної індустрії для інформаційного висвітлення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 «Говорить і показує Україна»; 7-ї Східноєвропейської виставки та конференції з телекомунікацій і радіомовлення - ЕЕВС 2009 «Тelecom & Вrоаdcasting».

У рамках програми «Говорить і показує Україна» співробітники ОНАЗ взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові технології трансляції телеконтенту на шляху до Євро-2012. Україна і  Польща: підсумки, плани, реалії», яка нещодавно відбулась у Києві.

З доповідями на конференції виступили також вчені навчально-наукового інституту, радіо, телебачення й електроніки: С.А. Михайлов, О.В. Гофайзен, Д.А. Маковеєнко. Співробітники Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова запрошені до участі в чергових конференціях у рамках програми «Говорить і показує Україна»: у Міжнародній практичній конференції з питань технологій супутникового зв’язку й мовлення; Третьому міжнародному форумі з питань впровадження мобільного мовлення. Конференції відбудуться у рамках 7-ої Східноєвропейської виставки та конференції ЕЕВС 2009 «Тelecom & Вrоаdcasting» (Київ, 21-23 жовтня 2009 р.).

(Вл. кор.)