Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

ОНАЗ і КВК, або як запалювалися зірки

Веселі й кмітливі «БІС»ики.

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова - вищий навчальний заклад, де викладаються складні технічні дисципліни. Вчитися в ньому нелегко, але дуже цікаво. Особливо, якщо ви молоді, веселі і талановиті. Особливо, якщо потрібно довести: ми можемо все! Коли потрібно вчитися - ми перші, коли потрібно показати наші творчі здібності - ми теж попереду!

Одна з кращих і команда КВК Академії. Команда, що вже має свою історію. Звичайно, не таку довгу, як 75-літня історія рідної альма-матер, але все-таки... Вже в 1998 році, тоді ще в Одеському електротехнічному інституті зв’язку, молоді ентузіасти (а всі вони, як відомо, особистості творчі) вирішили створити команду КВК «Асорті». І це був тільки початок! Команда зростала, брала участь у змаганнях студентських КВК-команд міста. Змінювався її склад, назви, але не мінялося головне - величезне бажання грати в КВК. Тому що це не просто гра, а спосіб життя.

Нинішня команда КВК Академії зв’язку під назвою «БІС», що останнім часом досягла великих творчих успіхів, зупинятися на досягнутому не збирається. За минулий рік команда провела 30 офіційних ігор, на яких завжди посідала призові місця. Зараз вона активно готується до участі в іграх у м. Сочі, де планує показати свою майстерність. Сьогодні в Академії розвивається великий рух «веселих та кмітливих». Кожен інститут та факультет мають свої команди. І всі вони зустрінуться в чесному «бою» за Кубок ректора.

Ця стаття присвячена ювілейній даті, адже саме в листопаді далекого 1961 року, 45 років тому, відбулася перша гра КВК.

Шановні читачі газети «ДК-Зв’язок»! Якщо у вас веселий, творчий колектив, ми запрошуємо вас випробувати свої сили у відкритому турнірі на Кубок ректора Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, що проводитиметься 14 травня 2007 року.

За довідками звертайтеся на сайт www.оnаt.еdu.uа, а також за телефонами: 8 (0482) 20-78-71, 20-78-43.

 

Інформацію і фото надано
ОНАЗ ім. О.С. Попова