Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

«Галузевій академії - 90 років»

10 вересня Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова відзначила 90-ту річницю з дня заснування.

У липні 1920 року на основі поштово-телеграфних курсів було організовано Одеський вищий електротехнікум. Саме з цього моменту розпочалась історія Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. Сьогодні цей навчальний заклад має унікальні досягнення в науковій та навчальній роботі, а також у міжнародній діяльності, які направлені на досягнення Україною лідируючих позицій у сфері інфокомунікацій.

У день свого народження Академія зустрічала почесних гостей. Привітати Академію приїхали заступник міністра транспорту та зв’язку - голова Держзв’язку Сергій Краснокутський, його перший заступник Олена Довгаленко та заступник голови Володимир Альохін, керівник зонального відділення МСЕ для країн СНД Орозобек Кайиков, заступник міністра оборони Михайло Малярчук, член НКРЗ Сергій Колобов, голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк, представники обласної та міської влади, керівники провідних підприємств зв’язку, ректори телекомунікаційних вишів Росії, Монголії, Азербайджану, Білорусі, Німеччини, Казахстану та інші.

В урочистостях взяв участь Генеральний секретар МСЕ доктор Хамадун Туре.

У рамках святкування ювілею Академії було проведено багато заходів, зокрема конференція «Інфокомунікації: проблеми та перспективи розвитку», круглий стіл «Проблеми і перспективи розвитку інформаційного суспільства». Було урочисто відкрито Центр співпраці з МСЕ, заснований на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, який має на меті сприяти фахівцям і організаціям у підготовці проектів пропозицій, направлених на прогрес систем, служб і технологій у галузі електрозв’язку.

 

(Вл. кор.)