Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

«Професіонали майбутнього» отримали нагороди

Компанія «УМЗ» (ТМ «МТС-Україна») спільно з Міністерством освіти і науки та Мінтрансзв’язку провела фінал третього щорічного конкурсу «Професіонали майбутнього» та назвала команди-переможці. Кращими проектами були визнані роботи таких студентських команд:

- Донецького національного технічного університету (1-ше місце);

- Київського державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (2-ге місце);

- Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова (3-є місце).

«Сьогодні на ринку праці на одне оголошення про вакантну позицію у сфері телекомунікацій спостерігається найменша активність і найменша кількість відгуків. Це підтверджує нашу думку про те, що, на жаль, сучасні студенти не вміють готуватися до професійної кар’єри, не вміють відразу будувати своє професійне реноме і не вміють шукати роботу. Тому програми стажування, подібні до «Професіоналів майбутнього», можуть бути порівняні з першим кроком у кар’єрі і можуть стати значною підмогою для молодих фахівців. Участь у таких проектах допоможе їм зрозуміти, що необхідно сучасним компаніям», - відзначила директор з маркетингу та РR міжнародного кадрового порталу Heаd-Нunter (hh.uа) Тетяна Топчий.

Головний приз конкурсу - поїздку на міжнародну виставку новітніх телекомунікаційних технологій СеВІТ - вибороли студенти Донецького національного технічного університету. До Києва на відкритий захист з публічними презентаціями наукових проектів зібрали студентські команди десяти технічних вузів України: НТУУ «КПІ», ДУІКТ, Севастопольського НТУ, НТУ «Харківський політехнічний інститут», Дніпропетровського національного університету, ОНАЗ ім. О.С. Попова, Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного технічного університету, Запорізького національного технічного університету та Тернопільського державного технічного університету ім. Івана Пулюя.

Нагадаємо, що освітня програма «Професіонали майбутнього» - це перша довгострокова програма підтримки студентів, яка об’єднує освіту, практичний досвід, стипендії від «УМЗ» та можливість пройти стажування у технічній дирекції «УМЗ».

(Вл. кор.)