Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

Watson Telecom обладнала лабораторію ОНАЗ

Навчальний центр Watson Telecom узяв участь у розвитку лабораторної бази Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. Лабораторію кафедри телекомунікаційних систем оснащено волоконно-оптичними SDH-мультиплексорами uMSPP-155e і системами мультисервісного абонентського доступу НТС-1100Е.

На базі цього обладнання організовано робочі місця для студентів ОНАЗ з вивчення та відпрацювання практичних питань комплексної експлуатації сучасних систем зв’язку.

Також для викладачів та студентів ОНАЗ проведено дводенні заняття, у ході яких було розглянуто загальні питання передачі даних оптоволоконними лініями зв’язку; принципи формування STM-1, які є структурною основою побудови SDH-мультиплексорів uMSPP-155e, та їхні функціональні можливості. Розглядалися також повні технічні характеристики й можливості систем мультисервісного абонентського доступу НТС-1100Е.

Практична частина занять включала як питання установки та експлуатації обладнання, так і його комплексного використання для побудови фрагментів мереж зв’язку. Спільно з викладачами академії було вироблено рекомендації щодо застосування систем uMSPP-155e й НТС-1100Е у навчальному процесі.

 

(Вл. кор.)