Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

13 травня 2017 року на Трасі здоров'я в Одесі відбувся перший «Забіг студентів». Спортивно-масовий захід пройшов за підтримки Одеської міської ради.
 
Легкоатлетичний забіг проводився з метою: пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до активного заняття фізкультурою і спортом, а також популяризації Одеси як спортивного, освітнього і туристичного центру України.
 
Близько 300-т легкоатлетів - студенти одеських вузів, абітурієнти, випускники минулих років, а також гості з інших вузів України - змагалися у забігу на дистанціях 2000 і 5000 метрів (для абітурієнтів 2000-2001 р.н. - дистанція 2 км, студентів і випускників - 5 км).
 
Розминку для бігунів провела 34-разова чемпіонка світу з сучасних танців Ніколь-Анастасія Ільїна, емоційну підтримку надали учасниці Федерації черлідерів України, а призи переможцям та учасникам підготувало регіональне представництво Національного олімпійського комітету України.
 
Кожен учасник отримав в подарунок пам'ятну медаль. Переможці та призери в категоріях: «Абітурієнти», «Студенти», «Випускники одеських вузів», «Іногородні випускники вузів» нагороджені медалями, грамотами та пам'ятними призами.
 
Організатори сподіваються, що «Забіг студентів» стане щорічним заходом, що проводитиметься в другу суботу травня.