Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

23 червня в Спортпарку Гілель баскетбольна команда студентів Академії, під керівництвом старшого викладача Кафедри фізичного виховання Поліни Шандіцевої, зайняла третє, призове, місце!

24 червня на полях спортивного комплексу "СПАРТАК" наша футбольна команда, під керівництвом старшого викладача Ігоря Трофименко також стала «бронзовою»!

25 червня на сцені у центрі міста було проведено святкову церемонію нагородження переможців та призерів фестивалю за участю депутата міської ради та голови комісії з питань освіти, спорту, культури і туризму Олега Етнаровича.

 

Вітаємо наших спортсменів-студентів!

Команда з баскетболу: Кім Олег, Валошин Євген, Терент’єв Олег, Каркищенко Микита, Панасенко Михайло.

Команда з міні-футболу: Гасимов Ельвар, Корчевний Андрій, Корнійчук Олександр, Байрамов Шахін, Годжаєв Гурал, Самедов Агіль, Доронін Влад.

Дуже приємно було спостерігати за виступами наших активістів-студентів у вокальних і танцювальних номерах, під час святкової церемонії на центральній сцені міста! Чащіна Ірина та Павлюченков Дмитро співали разом та окремо. Танцювальні номери показав колектив Cadence: з номером «Плакси» виступили у дуеті Молнар Майа та Добрева Анастасія, з номером «Не расставайтесь с любимыми» дует Книш Ірина та Джіоєва Юлія.

Вітаємо всіх з Днем Молоді! Залишайтесь завжди молодими душею і тілом! Займайтеся спортом, фізичною культурою та будьте активними як студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова!