Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

Морські Сили Збройних Сил України - один з видів збройних сил України, які призначені для стримування, локалізації і нейтралізації збройного конфлікту, а при необхідності - припинення збройної агресії з моря як самостійно, так і у взаємодії з іншими видами Збройних сил України, військовими формуваннями та правоохоронними органами.

Метою відвідування даного заходу було зміцнення патріотичної свідомості студентів, створення перспективних напрямків співпраці ВМС України і ОНАЗ ім. О.С.Попова, закріплення та набуття практичних навичок за наступними дисциплінами «Радіопередавальні та радіоприймальні пристрої», «Радіоелектронні системи», «Антенні системи» та інші.

В ході екскурсії студентам була надана можливість ближче розглянути і ознайомитися з кораблем та радіоелектронним оснащенням, задати питання обслуговуючому персоналу судна, а також прогулятися по палубі.

Студентів супроводжували: доцент кафедри телебачення на радіомовлення Маковеєнко Д.О., аспірант кафедри технічної електродинаміки та систем радіозв’язку Сідень С.В. Викладачі акцентували увагу студенів на особливостях й функціональних можливостях діючих радіолокаційних систем.