Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

4-7 квітня 2017 року студенти та викладачі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова прийняли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з радіотехніки (ВСОРТ–2017). У Вінницькому національному технічному університеті зібралися переможці відбіркових Олімпіад на базі 16 вищих навчальних закладів Вінниці, Києва, Чернігова, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Житомира, Одеси, Львова, Чернівців, Хмельницького.

Інтелектуальні та практичні навички молодих радистів було продемонстровано в теоретичному і практичному турах олімпіади (розробка пристрою з використанням Arduino). Також в рамках олімпіади проводилась виставка-конкурс студентських радіоелектронних виробів. 

Вітаємо студента Навчально-наукового інституту радіо,телебачення та інформаційної безпеки гр. Р-4.01 Бикова Ростислава Геннадійовича, який зайняв І місце з дисципліни «Основи теорії кіл» у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки.

Також організатори олімпіади висловили подяку за активну участь в роботу журі, доктору технічних наук, професору – Троцишину Івану Васильовичу.

Крім змагань для учасників, супроводжуючих та членів журі було організовано екскурсію в музей авіації м. Вінниці. За сприяння Штабу Повітряних Сил учасники відвідали Музей Повітряних Сил Збройних Сил України – одне з найкращих зібрань авіаційної і ракетної військової техніки в нашій країні.