Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

           5 травня 2017 року в Одеській національній академії зв'язку, за підтримки Кафедри фізичного виховання і ректорату ОНАЗ, пройшла матчева зустріч збірних команд студентів і випускників Академії, яка була присвячена пам'яті Едуарда Павловича Станкевича - багаторічного завідувача кафедри фізичного виховання.

        Після того, як всі присутні вшанували пам'ять Едуарда Станкевича хвилиною мовчання, команди почали останні приготування до зустрічі. На цій грі були присутні син Едуарда Станкевича - Олег, і його онук, вихованець СДЮСШОР імені Бориса Литвака - Данило. Саме Данило Станкевич і провів перше вкидання м'яча в цьому матчі, і гра почалася.

            Збірною студентів керувала тренер кафедри фізичного виховання академії зв'язку - Поліна Шандінцева. Тренером випускників на цій грі виступила відомий одеський тренер з СДЮСШОР імені Бориса Литвака - Людмила Іус, до слова, також випускниця академії зв'язку.

            Боротьба з самого початку пішла дуже завзята і цілком рівна. Рахунок розвивався зі змінним успіхом,але на останній секунді четвертої чверті за нічийним рахунком студенти отримали право на пробиття двох штрафних кидків, один з яких реалізували. Таким чином, гра завершилася перемогою студентів над випускниками з рахунком 46:45.

Після закінчення гри на церемонії нагородження до учасників і організаторів матчу звернувся син Едуарда Станкевича - Олег Станкевич. Першими в цей день були відзначені переможці першості Академії зв'язку з баскетболу. Завідувач кафедри фізичного виховання Сергій Галюза вручив грамоти командам призерам, і відзначив кращих гравців. Кубок за перемогу в меморіалі Е.П. Станкевича отримала збірна студентів, за друге місце - збірна випускників. Кращим гравцем студентської збірної і всього матчу в цілому був визнаний Микита Каркіщенко, кращим гравцем команди випускників став Дмитро Хміль.

Переглянути відео