Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

За підтримки Київстар в Одесі пройшов Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в напрямку «Телекомунікації».

22-24 березня 2017 року Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з технічних наук в напрямку «Телекомунікації». Національний телеком-оператор Київстар традиційно підтримав проведення конкурсу в рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» ( «Зроби свій внесок»). Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України конкурс проводився на базі Одеської академії зв'язку в сьомий раз. У цьому році для участі в конкурсі надійшло 36 наукових робіт від студентів і студентських колективів з 17-ти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з 8 міст України: Харкова, Києва, Одеси, Миколаєва, Сум, Запоріжжя, Житомира, Покровська.

На підставі рецензій та відкритого обговорення, галузева комісія визначила 32 кращих роботи і запросила авторів до участі в підсумковій науково-практичній конференції для особистого захисту.

«У цьому році ми отримали рекордну кількість робіт. При цьому кожна з робіт є завершений науковий, інноваційний працю, який вирішує ту, чи іншу проблему в сфері телекомунікацій », - говорить Вадим Каптур, проректор з наукової роботи Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова.

За результатами захисту, автори кращих робіт були нагороджені дипломами. Дипломи I ступеня отримали Михайло Константинов з ОНАЗ ім. О.С. Попова (м.Одеса) та Катерина Соболенко з Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова (м.Житомир). Дипломи II ступеня завоювали: Наталя Гвоздецька і Володимир Прокопець з НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» (м.Київ), а також Максим Власов з Українського державного університету залізничного транспорту (м.Харків). Дипломами III ступеня були нагороджені Антон Ільчук з ОНАЗ ім. О.С. Попова (м.Одеса) та Анастасія Тихонова з Сумського державного університету (м.Суми).

На церемонії нагородження представники Київстар вручили студентам-переможцям спеціальні премії, крім того, нагороду в окремій номінації «За краще інноваційне рішення» отримав Олександр Палій, студент ОНАЗ ім. О. С. Попова Довідка про загальнонаціональну соціально-освітньої ініціативи «Make Your Mark» ( «Зроби свій внесок»)

«Зроби свій внесок» - загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» в рамках глобальної програми «Make Your Mark», що реалізовується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів та молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують кращі результати в точних дисциплінах - природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці і математики.

У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 і Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За підтримки компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах - Romanian Master in Mathematics і European Girls 'Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді в Таїланді показала найкращий в Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, в якій взяли участь 163 юних математика з різних регіонів України.

Також Київстар організовує серію зустрічей з лідерами громадської думки в області економіки і соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект спрямований на розвиток духу підприємництва і технологічних навичок у молоді. Серед іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. Всього гостями цих заходів стали вже більше 3 000 молодих підприємців.