Skip all go to Content
Skip all go to News
Skip all go to Navigation

Програма свята складалася із турніру з міні-футболу, між шістьма збірними командами студентів, виступів команд черлідінгу та вокально-танцювальних номерів.

Центральною подією святкового спортивного заходу звісно був турнір з міні-футболу. Шість команд, розбити жеребом на дві підгрупи, спочатку зіграли групові матчі в одне коло «кожна з кожною».

Групу А очолила Збірна команда ННІ Е та М, котра дві свої гри перемогла. З рахунком 2:1 виграла у Збірній команди Іноземних студентів, та з рахунком 6:0 розгромила Збірну команду ННІ КТА та Л. В свою чергу «Пошта» в «нуль» винесла Збірну команду Іноземних студентів – 6:0, та посіла друге місце у Групі А.

В Групі Б сильнішою виявилася Збірна команда ННІ РТ та ІБ. «Радисти» зігравши внічию зі Збірною командою ННІ ІК та ПІ 2:2, стали кращими у групі лише завдяки більшої кількості забитих голів у ворота Збірної команди Коледжу, а саме – 9! В той час як «інженери» забили – 6.

Отже, за підсумками групових матчів, у «бронзовому» поєдинку зустрілися Збірна команда КТА та Л і Збірна команда ІК та ПІ. З рахунком 2:1 перемогу одержали студенти ННІ ІК та ПІ!

У фінальному матчі доволі легку перемогу одержали «Радисти» 5:1 над студентами «Економістами».

 

Таким чином, підсумковий п’єдестал виглядає так:

1 місце – Збірна команда ННІ РТ та ІБ, капітан Кушнір В., під керівництвом ст. викладача Кафедри фізичного виховання Децик Т.Е.

2 місце – Збірна команда Е та М, капітан Скальський В., під керівництвом ст. викладача Кафедри фізичного виховання Шандіцевой П.М.

3 місце – Збірна команда ІК та ПІ, капітан Доронін В., під керівництвом ст. викладача Кафедри фізичного виховання Діскаленко С.І.

 

Кращими за номінаціями стали:

Кращий воротар - Микола Курілов, ІК та ПІ;

Кращий захисник – Костянтин Дейнеко, Е та М;

Кращий нападник – Андрій Корчевний, РТ та ІБ.

Запальними видались виступи груп черлідінгу, керівники – Аліна Гасенко та Ганна Горбачова. Дівчата розважали публіку між футбольними матчами, а в кінці свята показали номер українського танцю! Також привітала вокальним номером всіх присутніх Юлія Астахова.

За традицією, на таких спортивних святкових заходах, Ректор Академії шанує кращих студентів-спортсменів. Цього разу 31 студент отримав Подяку Ректора та подарунок за активну участь у фізкультурному житті Академії та за спортивні досягнення! Також Подяку Ректора отримали викладачі Кафедри фізичного виховання: ст. викладач Вишньова Л.П., ст. викладач Діскаленко С.І., доцент Самокиш І.І., викладач Чеховська О.В. та ст. викладач Шандіцева П.М.

Окремі слова подяки треба сказати партнерам спортивного свята – ТМ «Кривоозерська» та Благодійному фонду «З Одесою в серці»! Мінеральна вода «Кривоозерська» напоїла всіх учасників і дала вгамувати всім бажаючим свою спрагу! БФ «З Одесою в серці» надав подарунки для дітей викладачам Кафедри фізичного виховання Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова!

Вітаємо всіх з Всесвітнім днем здоров’я! Закликаємо займатись фізичною культурою та спортом!