7 червня 2017 року за участю представника ОНАЗ ім. О.С. Попова, розпочала свою роботу  міжвідомча робоча група з питань розвитку електронного урядування та реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеській області.

7 червня 2017 року за участю представника ОНАЗ ім. О.С. Попова, розпочала свою роботу міжвідомча робоча група з питань розвитку електронного урядування та реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеській області.

07 червня 2017 року за участю представника ОНАЗ ім. О.С. Попова, розпочала свою роботу  міжвідомча робоча група з питань розвитку електронного урядування та реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеській області, створена за розпорядженням від 05.05.2017 № 371/А-2017 голови Одеської ОДА.

 

egap2017  7 червня 2017 року за участю представника ОНАЗ ім. О.С. Попова, розпочала свою роботу  міжвідомча робоча група з питань розвитку електронного урядування та реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеській області. egap2017egap2017 (1)  7 червня 2017 року за участю представника ОНАЗ ім. О.С. Попова, розпочала свою роботу  міжвідомча робоча група з питань розвитку електронного урядування та реалізації спільного проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеській області. egap2017 1

 

Академію представляв керівник НВЦ ПКП та ВП ГАПАНОВИЧ Я.В., к.н.держ.упр.  Робочою групою розглядались наступні питання:

  • затвердження організаційних та плануючих документів групи на 2017 рік;
  • можливості організацій та установ  щодо участі у спільному проекті EGAP;
  • джерела фінансування проекту.

На засіданні обговорювались питання щодо участі ОНАЗ ім. О.С. Попова у процесі підвищення кваліфікації державних службовців, розробці технічних пропозицій щодо автоматизації роботи центрів надання адміністративних послуг та надання електронних адміністративних послуг,  розробці Технічного завдання і Проекту регіональної інформаційної платформи, а також створення  реєстрів територіальних громад.