08 квітня 2021 року відбулось засідання 6-ої секцій Х Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства».

Секція 6 «Удосконалення систем управління шляхом впровадження комп’ютерно-інтегрованих технологій». Голова секції – к.т.н., доц.,зав. каф. КІТП і В  Флейта Ю.В.

Модератор секції – відповідальна за практичну підготовку каф. КІТП і В  Марколенко Т.Д.

На секції було представлено понад 15 доповідей. Серед представлених доповідей необхідно відзначити роботи студентів, як-от:

• Лантінов Д. С., студент 4 курсу факультет КБК і РТ ДУІТЗ. Доповідь на тему: «Удосконалення системи регулювання температурного режиму в котеджах з використанням нетрадиційних джерел енергії»;
  • Карпович І.М., студент 5-го курсу факультет КБК і РТ ДУІТЗ. Доповідь на тему: «Постановка задачі розробки моделі системи енергоекономічного спалювання палива».

photo_2021-04-20_13-46-22 [object object] 6-та секція Х Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства» photo 2021 04 20 13 46 22