На зустрічі:

• презентовано основні напрямки роботи та досягнення компанії;
  • представлені вакансії;
  • проведено групову співбесіду з бажаючими працевлаштуватись студентами;
  • сформовано основні побажання працедавця стосовно компетентностей майбутніх працівників.

20170606_110513  6 червня 2017 року відбулась зустріч студентів випускних груп навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, напрямів підготовки «Економіка підприємства» та «Менеджмент» зі спеціалістами по підбору персоналу ООО «Інтретелеком»: 20170606 110513

Інститут економіки та менеджменту дякує компанії ООО «Інтретелеком»  та її представникові – спеціалісту з підбору персоналу – Голощак Анастасії Філімонівні за цікаву презентацію, надання першого місця роботи випускникам ОНАЗ ім. О.С. Попова  та бажає ООО «Інтретелеком» подальших успіхів та плідної співпраці з випускниками академії.