27 травня 2020 року відбулася онлайн-нарада відповідальних за роботу освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

27 травня 2020 року відбулася онлайн-нарада відповідальних за роботу освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

Міністерство освіти і науки України провело онлайн-нараду з відповідальними особами за роботу освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна». У нараді взяло участь понад 120 учасників. Від Міністерства освіти і науки України взяли участь: генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, керівник Головного управління  вищої освіти Світлана Кретович, керівник відділу  організаційного забезпечення та контролю Ірина Кравчук. Також активну участь у нараді взяла Ірина Жданова, представник ГО «Доступна освіта», яка вже декілька років опікується вступом до ЗВО молоді з окупованих територій.

Одеська національна академія зв’язку ім. О. С. Попова запрошує на навчання вступників із тимчасово окупованих територій! В ОНАЗ ім. О. С. Попова працює освітній центр, через який вступники з тимчасово окупованих територій вступають за спрощеною процедурою, тобто без ЗНО та документів про загальну середню освіту!  Цього року вступати за спрощеною процедурою мають можливість не лише кримчани, а й представники з тимчасово окупованих територій Донбасу.

Контактна інформація для вступників із тимчасово окупованих територій:

Телефон/Viber/WhatsApp  +380661771232,

електронна адреса – onat.crimea@gmail.com, pk.onat@onat.edu.ua

Подробиці вступу за посиланням – https://dostupnaosvita.com.ua/news/vstupna-kampaniya-2020-dlya-abituriyentiv-z-krimu-shodu-dati-i-poryadok

нарада 27.05.20 Крим-Україна  (1) [object object] 27 травня 2020 року відбулася онлайн-нарада відповідальних за роботу освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»              27