«Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії

«Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії

«Поезія – душі перлина» –

до Всесвітнього дня поезії

 «Поезія – це завжди неповторність,

якийсь безсмертний дотик до  душі»

Ліна Костенко

21 березня 2019 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова відбувся захід присвячений Всесвітньому дню поезії, головною метою якого є долучити студентів, викладачів, співробітників академії з творчими нахилами відродити віршову культуру, розвинути творчу діяльність, а також розкрити таланти поетів-початківців. Захід провела завідувач бібліотеки О.Л. Грищенко.

фото 1 [object object] «Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії     1

Як багато прекрасних віршів та текстів пісень, написаних великими поетами, зберігаються в нашій пам’яті впродовж всього життя! Правда, поезія – це велика сила, яка служить для людей способом вираження почуттів, переживань і захоплень.

фото 2 [object object] «Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії     2

Завідувач бібліотеки Олена Леонтіївна Грищенко розповіла про історію свята, ідея святкування якого належить ЮНЕСКО.  1999 р. на ХХХ сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено надати дню поезії статус Всесвітнього свята. Також Олена Леонтіївна декламувала вірші Ліни Костенко та студента ІІІ курсу ННІ ІК та ПІ Костянтина Мусоріна. Окрему увагу відвела творчості поета, композитора Олега Штейнберга. Було продемонстровано відеоролик у якому поет читав вірш «Соберите друзей вместе…».

фото 3 [object object] «Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії     3

Студент V курсу ННІ РТ та ІБ Олег Таранішин декламував власні вірші: «Як подивлюся на гаї…», «Сповідаюсь собі…», «Что значит Родина для нас…», «Щодня ми бачимо як гинуть, у нашій рідній стороні», «Скажіть офіцери…», «В одних стихах моя отрада» та розповів про свою творчу діяльність. Кожний виступ було супроводжено музичною та відео- презентацією.

фото 4 [object object] «Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії     4

Студент VI курсу ННІ ІК ТЕ Олександр Демченко декламував свої проникливі вірші з філософським підтекстом «Ищу центр сгоранья души», «Почему исчезают люди?», «Помню», ліричні поезії в стилі хоку, а також зачитав свої афоризми та цитати.

фото 5 (1) [object object] «Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії     5 1

Молоде дарування, поет-початківець, студент І курсу ННІ ІК та ПІ Георгій Басов зачитав свої вірші, присвячені одному дню студентського життя.

фото7 [object object] «Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії     7

Завідувач сектору бібліотеки О.В. Фурдуй прочитала уривок із поеми «До чого ми прийшли?» студентки ІІІ курсу ННІ ІК та ПІ Аліси Руденко.

фото 6 [object object] «Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії     6

Провідний бібліотекар Теодосія Семенівна Сокотуха поділилася своєю творчістю і прочитала вірші «Міріади зірок», «Калейдоскоп», «Капитан», «Продається совість», «Мрія», «Под Иловайском был огонь», «Батькові», із циклу «В трамвае», «Я – єврейський хлопчик» – вірш-присвята загиблим у фашистських гетто.

фото8 (1) [object object] «Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії     8 1

Гість вечора, проф. каф. економічної теорії та управління проектами ННІ Е та М Буріменко Ю.І. зачитав власні поезії.

Фото 9 [object object] «Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії     9

Вечір завершив  провідний фахівець каф. економічної теорії та управління проектами ННІ Е та М, поет, член Союзу журналістів України Віктор Йосипович Аугустиняк, який прочитав свої нові вірші і дав оцінку поетам-початківцям.

Захід, присвячений Всесвітньому дню поезії відвідали студенти, викладачі та співробітники академії.

фото 10 [object object] «Поезія – душі перлина» – до Всесвітнього дня поезії     10