Канікули з Академією зв’язку! Майстер-класи та гуртки для юних ІТ-шників!

Канікули з Академією зв’язку! Майстер-класи та гуртки для юних ІТ-шників!

Для допитливих хлопчиків та дівчаток, канікули – це ще й можливість весело і пізнавально провести час в гуртках і майстер-класах.

У дні шкільних канікул в Академії зв’язку DSC_0536+  Канікули з Академією зв’язку! Майстер-класи та гуртки для юних ІТ-шників! DSC 0536працюють майстер-класи і гуртки з робототехніки, програмування, безпілотних літальних апаратів (дронів), 3D – моделювання для дітей.

Школярі знайомляться з цікавим світом науки і техніки. В ігровій формі майбутні винахідники, вчені, інженери знайомляться з непростими, але найцікавішими елементами робототехніки та електроніки. Юні IT-шники за цей час познайомляться з захоплюючим світом інформаційних технологій.

Це можливість познайомитися з «3D – ручками», якими можна «створювати» все що завгодно, фантазувати за допомогою кольорового еко-пластика, не обмежуючи уяву дитини. DSC_0695++  Канікули з Академією зв’язку! Майстер-класи та гуртки для юних ІТ-шників! DSC 0695 1

Діти вчаться поводитися з новими для них технологіями малювання «3D – ручками», заправляти, витягувати, міняти пластик, встановлювати температурний режим плавлення в залежності від типу (ABS, PLA …) пластика, правильно вибираючи одну з шести швидкостей подачі пластика.

На заняттях діти із задоволенням експериментують з об’ємним малюванням за допомогою 3D – ручки »- в кінці наступного заняття кожен учень намалює власну тривимірну картинку і забере« 3D – сувенір »з собою додому, яка буде служити нагадуванням про пережите досвіді першого знайомства з« 3D – технологіями »і мотивацією для запису в гурток« 3D – моделювання та 3D – друку ».

Наші викладачі та студенти знайомлять дітей з цікавим світом науки і техніки, провокують їх на пізнання, пробуджують бажання до наукової творчості.

Бажаючі зможуть оцінити рівень і записатися на 2-3-х місячні гуртки, підготуватися до участі в зимовому “дитячому фестивалі робототехніки”, обговорити свою творчість (власні проекти) з вченими Академії –  докторами та кандидатами технічних наук.

 

 

Заняття проводяться за адресою:

м. Одеса, вул. Кузнечна, 1, головний корпус Академії, кімн. 106 а.

 Адміністратор гуртків: Левченко Тетяна Віталіївна

Наші контакти:  +38(048) 705-04-20;  +38(097) 351-48-74; +38(063) 598-72-65

 e–mail: ddo@onat.edu.ua