07.05.2019 в ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулися урочисті збори з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Дня пам’яті та примирення.

У ці квітучі весняні дні хочеться низько вклонитися сивим ветеранам, яких сьогодні  залишилося дуже мало.

Друга світова війна і День пам’яті та примирення нагадує нам про те, що все найдорожче, що у нас є, може наразитися на небезпеку. І обов’язок кожного з нас, – якщо доведеться, –  захистити свою Батьківщину. День Перемоги – це  свято, яке наближали до нас наші дідусі й бабусі.

Урочисту зустріч розпочали з виконання Гімну України. Привітала ветеранів проректор із науково-педагогічної та виховної роботи  ‒ Сіленко Алла Олексіївна, також їм було вручено грошову премію від адміністрації академії.

Усі присутні вшанували світлу пам’ять героїв хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятника загиблим зв’язківцям, співробітникам і студентам ОЕІЗ.

Наприкінці зустрічі дорогих гостей  привітали студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Молоде покоління від щирого серця побажало ветеранам міцного здоров’я, молодості душі, дякували за можливість спокійно і щасливо жити та здобувати освіту.